Програма: "Хороші Новини:)"
13 січня, 19:00

Набридли погані новини, котрі переслідують нас кожного дня? Хочеться послухати та поговорити про хороше? Тоді дивіться щосуботи в ефірі "Полтавського Громадського Телебачення" підбірку "Хороших новин" за тиждень.

Безсмертя книги – в її читачах, а полтавці не дають книгам вмерти. Містяни читають сучасних українських авторів, яким поступилася місцем класика. Та й вартість книжки, за словами маркетолога, не надто збільшилася. Що купують і за якою ціною, дізнавалася Анастасія Мацько.

Четвертого січня у Полтаві 75 нових патрульних склали присягу на вірність українському народові. Через тиждень наші журналісти дізналися, як справи у новобранців та як пройшли перші чергування містом.

В Україні – аномально тепла зима. Плюсова температура у січні пробудила рослини на газонах міста. Синоптики та аграрники прогнозують негативні наслідки для врожаїв на Полтавщині. Деталі знає Ксенія Малік.

Злочинів менше, розкриття – більше. Такі підсумки підбило керівництво поліції у Полтавській області, звітуючись про роботу за 2017 рік. Подробиці від наших журналістів.

Після новорічних свят для ялинок є життя! Полтавські комунальники розповіли, як вони утилізують "відпрацьовані" дерева. А еколог порадила декілька сучасних способів використання дерев.

Ось такими подіями радувала Полтава цього тижня.