Програма "Хороші новини:)"
20 січня, 19:00

Набридли погані новини, котрі переслідують нас кожного дня? Хочеться послухати та поговорити про хороше? Тоді дивіться щосуботи в ефірі "Полтавського Громадського Телебачення" підбірку "Хороших новин" за тиждень.

Водохреща – останнє свято новорічно-різдвяного циклу. Цього дня люди вирушають до водойм, аби освятитися водою, що вважається цілющою. Полтавці теж не зраджують давній традиції. А у крижану воду занурювалися не лише в купальниках, а і голяка.

Щоб пощедрувати у селі, на Полтавщину приїхали діти з Києва. У селі Хрулі на Полтавщині свято Маланки відзначили щедруванням. Долучилися до дійства і учні київської школи, які разом з місцевими дітьми водили козу та ходили в гості до місцевих. А як це було, бачила наша знімальна група.

Днями в усьому світі відзначили День музейного селфі. Кожен охочий міг зробити безкоштовне фото з улюбленим експонатом та навіть отримати за це подарунок. Полтавський краєзнавчий музей підтримав цю акцію, а наша знімальна група долучилась. Детальніше — далі у сюжеті.

63-річний чоловік два роки мандрує світом у домі на колесах. Уже понад тиждень француз Жан-Пьєр подорожує і Україною. Не оминув і Полтаву, де побував у гостях у студентів "Української академії лідерства" та розповів про себе і свою навколосвітню подорож.

Студенти Полтавського осередку "Української Академії Лідерства" у традиційному вбранні, з щедрівками та різдвяною зіркою привітали полтавців зі святами. Різдвяні вистави показували у кав'ярнях, організаціях та просто посеред вулиць. Завітали і до нашої телевізійної команди.

На першому водозаборі КП "Полтававодоканал" освячували воду та купалися у басейні. Усі охочі жителі міста долучилися до щорічної традиції освячення води. А як це було бачила Лілія Сологуб.

Ось таким багатим на позитив був цей тиждень. А це була програма "Хороші новини".