10 побачень за годину: полтавці шукали долю у форматі швидких знайомств
12 лютого, 15:00

Уже не вперше в Полтаві проводять вечірку швидких побачень. За одну годину хлопці та дівчата можуть познайомитися тут з десятьма потенційними половинками чи друзями.

Знайти свою половинку чи друга на все життя можна за лічені хвилини, впевнені організатори вечірки швидких побачень, що днями відбулася у Полтаві.

10 дівчат та 10 хлопців почергово спілкуються між собою протягом п’яти хвилин. Чи продовжать вони знайомство надалі – справа кожного, але як показує практика, знайти свою долю в такий спосіб цілком реально, розповідає один з організаторів Сергій Шабельник.

"Цей захід ми проводимо більше чотирьох разів. Коли так стежиш за "Інстаграмом" учасників, то бачиш, що ті, хто брали участь, спілкуються чи закохані одне в одного", – зазначає хлопець.

Ангеліна Миронова про експрес-побачення чула багато, але спробувала вперше. Говорить, хоче знайти, насамперед, друзів.

"Я люблю нові знайомства, люблю спілкуватися з людьми. І я не розраховую на те, що знайду тут хлопця, кохання на все життя, а хоча б гарного співбесідника, просто друга, а там вже як вийде ", – розповідає дівчина.

А от Наталія Крутько вагомим плюсом таких заходів називає можливість поговорити з людиною наживо.

"Це круто в тому плані, що це не спілкування в інтернеті – це живе спілкування. І безумовно, це щось нове. І можливо, сьогодні складуться пари", – вважає учасниця швидких побачень.

Алла та Влад вже спілкуються між собою. Для обох такий формат побачень – щось нове. А на питання чому вирішили взяти участь, відповідають так:

"Вирішила для себе з’ясувати, чи можна з першого погляду закохатися чи просто сподобатися якомусь хлопцю", – говорить Алла. 

"Мені буде цікаво поспілкуватися з кожною з них просто, щоб може спілкуватися і надалі, як друзі", – відповідає хлопець.

Свої симпатії учасники відзначали у спеціальних картках. А по завершенню побачень кожен мав обрати одну людину, з якою хотів би продовжити знайомство. 

Лілія Пасічник, Олег Демиденко, Анастасія Болдар, Poltavske.TV