Клапоть даху на вулиці Шевченка звисає над тротуаром
13 лютого, 21:00

Із житлового багатоквартирного будинку все ще звисає клапоть дахового покриття. Мешканці звертаються за допомогою до чиновників, та безрезультатно.

Дах – усе ще небезпечний. З будинку на розі вулиць Шевченка та Стрітенської досі звисає шматок покрівлі. Люди обурені, адже клапті звисають давно.

“Та з осені, мабуть, як почалися вітри. Один із них віднесло і люди підібрали”, – розказує мешканка будинку Людмила Мирошниченко. 

Дійсно, місяць тому ми робили сюжет про цей будинок і шматків було два. Тоді у відповідь на наш запит в управлінні житлово-комунального господарства заявили: 2015-го року виконали поточний ремонт покрівлі. Та мешканці лише дивуються.

“Жодного разу дах не ремонтували. Який там термін шиферу, 40 років? А він уже 60 стоїть. У нас там узагалі – метр на метр дірки на даху”, – розводить руками пенсіонерка.

Також чиновники підтвердили: у січні 2018 року до відділу оперативного реагування надійшов телефонний дзвінок щодо звисання частини покриття з даху. Чому, попри звернення людей, клапті так і не прибрали, намагаємося дізнатися в профільному управлінні.

“Усі коментарі дає прес-служба”, – відрубала чиновниця та вийшла з кабінету.

Телефонуємо балансоутримувачу будинку – “ЖЕО-№2”.

“Ми зідзвонилися з “Декоративними культурами”, у них якраз “вишка” вільна повинна бути, і постараємося зняти цей кусок металу, що звисає”, – пообіцяв заступник начальника “ЖЕО-№2” Михайло Лукін.

Чиновник заявив: один зі шматків прибрали ще два тижні тому.

– Його дійсно прибрали два тижні тому, але з боку вулиці Шевченка, – пояснює пан Михайло.

– Мешканці сказали, що був вітер – і він вилетів, потім його забрали мешканці... – уточнюємо ми. 

– Так-так. Його вітром здуло, слава Богу, і ніхто не постраждав, – зазначив представник “ЖЕО-№2”.

Дах будинку пообіцяли капітально відремонтувати цьогоріч. Але як бачимо, за кілька місяців навіть не можуть прибрати металевий кусень, під яким ходять люди. 

Діана Лагута, Максим Страшко, Юрій Поденко, “Poltavske.TV”