Клапоть даху на вулиці Шевченка звисає над тротуаром
13 лютого, 21:00

Із житлового багатоквартирного будинку все ще звисає клапоть дахового покриття. Мешканці звертаються за допомогою до чиновників, та безрезультатно.

Дах – усе ще небезпечний. З будинку на розі вулиць Шевченка та Стрітенської досі звисає шматок покрівлі. Люди обурені, адже клапті звисають давно.

“Та з осені, мабуть, як почалися вітри. Один із них віднесло і люди підібрали”, – розказує мешканка будинку Людмила Мирошниченко. 

Дійсно, місяць тому ми робили сюжет про цей будинок і шматків було два. Тоді у відповідь на наш запит в управлінні житлово-комунального господарства заявили: 2015-го року виконали поточний ремонт покрівлі. Та мешканці лише дивуються.

“Жодного разу дах не ремонтували. Який там термін шиферу, 40 років? А він уже 60 стоїть. У нас там узагалі – метр на метр дірки на даху”, – розводить руками пенсіонерка.

Також чиновники підтвердили: у січні 2018 року до відділу оперативного реагування надійшов телефонний дзвінок щодо звисання частини покриття з даху. Чому, попри звернення людей, клапті так і не прибрали, намагаємося дізнатися в профільному управлінні.

“Усі коментарі дає прес-служба”, – відрубала чиновниця та вийшла з кабінету.

Телефонуємо балансоутримувачу будинку – “ЖЕО-№2”.

“Ми зідзвонилися з “Декоративними культурами”, у них якраз “вишка” вільна повинна бути, і постараємося зняти цей кусок металу, що звисає”, – пообіцяв заступник начальника “ЖЕО-№2” Михайло Лукін.

Чиновник заявив: один зі шматків прибрали ще два тижні тому.

– Його дійсно прибрали два тижні тому, але з боку вулиці Шевченка, – пояснює пан Михайло.

– Мешканці сказали, що був вітер – і він вилетів, потім його забрали мешканці... – уточнюємо ми. 

– Так-так. Його вітром здуло, слава Богу, і ніхто не постраждав, – зазначив представник “ЖЕО-№2”.

Дах будинку пообіцяли капітально відремонтувати цьогоріч. Але як бачимо, за кілька місяців навіть не можуть прибрати металевий кусень, під яким ходять люди. 

Діана Лагута, Максим Страшко, Юрій Поденко, “Poltavske.TV”

"LOAD BANNERS". Banners are not found