Таблички на спорудах розкажуть містянам про невідому Полтаву
14 лютого, 13:00

22 інформаційні таблички про пам'ятки архітектури встановлять у Полтаві. Крім історичних даних на них розмістять і старе фото споруди.

Ось старі фото полтавських пам'яток архітектури. Тут колишній будинок пожежної команди, будинок Бахмутського, будинок Полтавського губернського земства тощо. Таблички зі світлинами та інформацією про споруди встановлять на цих та інших будівлях, розповідає ініціатор такої ідеї, Вадим Ямщиков.

"Ви зможете прийти, прочитати про цю будівлю цікаві факти. По QR-коду зможете перейти за посиланням на сайт, де прочитаєте більше інформації. А англомовні туристи зможуть прочитати англійською мовою", – говорить чоловік.

Двадцять дві дошки зроблять з ось такого прозорого акрилу. Мета інновації – привернути увагу до архітектурних пам'яток Полтави.

"Ми бачимо, що в нашому місті виникають такі гострі конфліктні ситуації з прибудовами до історичних будівель, їх руйнуванням. Ми повинні їх зберегти, а зберегти ми можемо тоді, коли будемо займатися просвітництвом", – продовжив Ямщиков.

Встановити дошки планують вже цього літа.

Анна Морозова, Роман Коба, Галина Бут, "Poltavske.TV"