На Полтавщині поменшало злочинів
14 лютого, 18:30

У прокуратурі відзвітувалися про результати роботи за минулий рік. Та навели цифри для порівняння з попередніми роками.

У прокуратурі області підбили підсумки роботи за 2017 рік. Зокрема, за минулий рік кількість злочинів на Полтавщині зменшилася.

"У минулому році спостерігалася тенденція до зниження рівня злочинності взагалі й окремих його кваліфікованих видів", — повідомляє Микола Кармазін, прокурор Полтавської області.

У 2017-му знизилась кількість нападів, убивств, грабежів. Злочинів, скоєних неповнолітніми, теж поменшало — на 17 відсотків.

За корупційні правопорушення до адміністративної відповідальності притягнуто 95 осіб, з них стягнули 163 тисячі гривень штрафу. До дисциплінарної — притягнуто 84 особи.

"Найближчі три роки такі особи не зможуть займати відповідальних посад в силу того, що вони скоїли корупційне правопорушення", — говорить Олександр Савенко, заступник прокурора Полтавської області.

Слідчими прокуратури за 2017 рік розглянуто 477 кримінальних проваджень. Позовів пред'явили на суму 365 мільйонів гривень, з них 195 мільйонів — суд задовольнив.

Всього за рік до прокуратури надійшло майже 14 тисяч звернень, з них 243 — від народних депутатів України. На особистому прийомі побувало майже 3 тисячі громадян.

Катерина Матієнко, Максим Страшко, Галина Бут "Poltavske.TV"