У Миргороді винесли вирок одному з підозрювних у вбивстві місцевого депутата
07 березня, 18:10

6 березня у Миргородському міськрайонному суді розглянули кримінальне провадження стосовно одного з обвинувачених у нападі на депутата Миргородської міської ради від “Свободи” Олега Супруненка. Вирок ще не набрав чинності.

Дії підозрюваного Олександра Гребенюка кваліфіковані за ч.3 ст. 28 (учинення злочину організованою групою), ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження з метою залякування потерпілого, що спричинило його смерть, вчинене у складі організованої злочинної групи ) , ч. 2 ст.185 (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб) КК України. Про це повідомила прес-служба Миргородського міськрайонного суду в Полтавській області.

Судовий розгляд щодо 2 інших обвинувачених, зокрема депутата Миргородської міськради, який створив організовану злочинну групу, відбудеться незабаром. Матеріали стосовно ще одного підозрюваного, який нині перебуває у розшуку, виділені в окреме провадження. Про це повідомили “Новини Полтавщини”.

Обвинуваченому ухвалено вирок та затверджено угоду про визнання винуватості від 26 січня 2018 року між прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу із організованою злочинністю прокуратури Полтавської області Володимиром Зоріним.

Підозрюваному визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 7 років.

Вирок ще не набрав чинності. Обвинувачений має 30 діб на його оскарження, пояснили у міськрайоннного суді Миргорода.

Нагадаємо, 12 липня 2017 року депутат Миргородської міської ради Хачатур Хачатрян зі спільниками побили Олега Супруненка , заволоділи його особистими речами та зникли з місця події. Від отриманих тілесних ушкоджень Супруненко 7 серпня 2017 року помер у лікарні.

Вікторія Бондаренко, “Poltavske.TV”
фото: зі сторінки Олега Супруненка у Фейсбук