Полтава попрощалася із загиблим бійцем Владиславом Козченком
10 березня, 16:05

20-річний стрілець-снайпер Владислав Козченко загинув 6 березня від осколкового поранення в шию біля Авдіївки. 10 березня полтавці провели героя в останню путь.

Полтавці попрощалися з 20-річним солдатом Владиславом Козченком, який загинув у зоні АТО 6 березня. Провести юнака в останню путь до Свято-Успенського собору прийшло кілька сотень людей. Серед них — друзі, рідні та знайомі загиблого.

"Я Влада знав ще з 15 років. Ми з ним разом росли й займалися у клубі юних десантників "Гвардія". Класний був хлопець. Справедливий був з усіма. Не курив, не пив. Любив дуже спорт — брав рюкзак, накладав цегли — й 40 разів на брусах та 20 на турніку", — розповідає товариш хлопця Максим.

Геннадій Черніченко — колишній тренер Владислава з тайського боксу. Говорить, звісткою про загибель хлопця був шокований.

"Мені хлопці як подзвонили, сказали Владик Козченко загинув, я відразу й не зрозумів хто, а вони кажуть: "Одуванчик". Його хлопці називали так. Волосся таке жовтеньке", — розповідає чоловік.

Сам Геннадій хлопця називає "золотою дитиною".

"Душа компанії, веселий, до нього хлопці тягнулися. Золота дитина, що ще можна сказати. Це трагедія. Сьогодні навіть небо плакало", — говорить тренер.

Владислав Козченко був стрільцем-снайпером окремої десантно-штурмової 95-ї бригади. Загинув від осколкового поранення в шию біля Авдіївки. Поховали десантника на Алеї Героїв.

Лілія Пасічник, Роман Коба, Юрій Поденко, "Poltavske.TV"