Домашній арешт для двох працівників колишньої фірми "Скорпіон-2016" продовжили
13 березня, 13:30

13 березня о 9:30 в Октябрському районному суді Полтави розпочалося чергове судове засідання у справі різанини на вулиці Соборності, 27 біля арки колишнього "Газетного ряду".

5 квітня громадським активістам та колишнім АТОвцям Олександру Кобі та Дмитрові Юденку під час заворушень біля "арки" завдали тяжких тілесних ушкоджень. Обвинувачують у цьому двох працівників вже колишньої кременчуцької охоронної фірми "Скорпіон-2016" — Анатолія Прядка та Євгена Усенка.

Слухання розпочали з клопотання потерпілого Олександра Коби. Чоловік попросив перенести розгляд справи, оскільки не може з'явитися до зали суду через стан здоров'я.

Представник потерпілих Микола Сватенко пояснив це так:
"Від Коби надійшла заява про відкладення судового засідання у зв'язку з перебуванням на лікарняному. Тому він і попросив суд відкласти, бо має бажання безпосередньо бути на судових засіданнях".

Ще одне клопотання надійшло від адвоката обвинуваченого Прядка — Максима Дашка. Він не зміг прийти за сімейними обставинами.

Натомість прокурор Руслан Пічугін подав клопотання щодо продовження дії запобіжного заходу для обвинувачуваних, оскільки попередньо призначений термін добігає кінця.

Суддя Анатолій Савченко задовольнив клопотання Пічугіна. Анатолія Прядка та Євгена Усенка триматимуть під домашнім арештом ще два місяці — до 21 травня 2018 року.

Однак адвокат обвинувачених Григорій Фелоненко вважає, що домашній арешт вже вичерпав себе:
"На мою думку, ризики, про які говорив прокурор — відсутні. Єдині, на кого це впливає — це самі обвинувачені. Вони виконують всі обов'язки", — прокоментував адвокат.

Наступне судове засідання запланували на 26 березня о 10 годині ранку.


Анна Морозова, "Poltavske.TV"