Про головне. Новини дня за 13 березня
13 березня, 20:10

Головні події вівторка 13 березня – в сюжетах наших кореспондентів

Карета швидкої, що везла дитину, та автомобіль "Лада" зіткнулися на перехресті. Водій "швидкої" їхав з увімкненими "мигалками" та сигналізацією, та керманич легковика нібито не чув.

13 березня в Октябрському суді мали б продовжити розгляд справи щодо різанини поблизу арки колишнього "Газетного ряду". За відсутності потерпілого Коби та одного з адвокатів обвинувачуваних суд перенесли. Натомість для обвинувачуваних вирішили продовжити термін перебування під домашнім арештом.

Як не стати жертвою бурульки чи льодової брили — Poltavske.TV зібрало кілька порад.

Шість кандидатур забажало зайняти вакантну посаду в КП "Аеропорт-Полтава". Для того, аби визначатися з однією кандидатурою, в облдержадміністрації зізвали комісію, яка розглянула пакети документів усіх осіб.

Міністерство охорони здоров'я України хоче скасувати спеціальний дозвіл на заняття народною медициною. Там вважають, що лікування в такий спосіб суперечить медичній науці та може бути небезпечним для пацієнтів.

На перехресті вулиць Великотирнівської та Івана Мазепи зіткнулись два автомобілі. Є постраждалі.

У Краєзнавчому музеї відкрили виставку особистих речей полеглих бійців із Полтави. Проводять її вже другий рік поспіль напередодні Дня українського добровольця.

Підрозділи поліції в районах Полтавської області отримають 10 нових легкових автомобілів та автобус.

У Краєзнавчому музеї показали виставку картин про Чорнобиль. Організатори закликали приділити більше уваги проблемам екології.