Міжнародному Аеропорту-Полтава обирають директора
13 березня, 21:00

Шість кандидатур забажало зайняти вакантну посаду в КП "Аеропорт-Полтава". Для того, аби визначатися з однією кандидатурою, в облдержадміністрації зізвали комісію, яка розглянула пакети документів усіх осіб.

Для полтавського аеропорту, що нещодавно набув статус міжнародного, обирають директора. На посаду подали заявки шість кандидатур, які тепер розглядають на комісії. Секретар Руслан Бондар почергово відкриває конверти та розглядає документи.

Чоловік розповів, які саме вимоги до кандидатів.

"Першочергово потрібно, щоб був стаж п'ять років у авіаційній галузі. Також має бути вища повна освіта за кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр. Кандидат має бути обов'язково громадянином України та вільно володіти державною мовою", — зазначив секретар комісії.

Як довго працюватиме людина на посаді директора "Аеропорту-Полтава" поки що не вирішили, каже перший заступник голови облдержадміністрації.

"Ми будемо ухвалювати це рішення, і пропонувати депутатському корпусу терміни трьох або п'яти років", — розповів Андрій Пісоцький.

Із шести кандидатур вимогам відповідають лише двоє осіб. Далі з ними влаштують співбесіду. Якщо комісія затвердить одну з кандидатур, то рішення про призначення директора винесуть на найближчу сесію обласної ради.

Анна Морозова, Станіслав Авдєєв, Галина Бут, "Poltavske.TV"