Полтаву затопило талим снігом
14 березня, 20:00

Після тривалих снігопадів на вулицях міста залишилися гори снігу, які після потепління почали танути. У результаті полтавці змушені ходити калюжами та їздити дорогами напомацки.

Полтава потопає від талого снігу. Калюжі заполонили як тротуари, так і проїжджу частину. На цій ділянці вулиці Раїси Кириченко автівки намагаються обережно проїхати, але одна за одною потрапляють у ями, які зараз не видно через брудну воду.

А цей водій через сніг не може виїхати.

"Зараз будемо щось вирішувати. Тут не чищено, не гребено. Вчора бачив, що машина їздила й прибирала. Але пізно прибирати, коли всі вже попадали й ось так позастрявали", — розповів Сергій, власник автівки.

З допомогою пересічних полтавців водій таки рушив із місця. Через калюжі пішоходи змушені ходити десятою дорогою.

"Я розумію, що було багато опадів. Але ж були вихідні, й транспорту стільки не було! От у понеділок можна було б прибрати ринок", — зазначив пан Олександр, який вступив у величезну калюжу.

А цю калюжу в центрі міста можна обійти лише вийшовши на проїжджу частину. Та й то все одно промочивши ноги.

— Чого такі чобітки взули? Де кирзові чоботи? — запитуємо у школярок, які обходять калюжу.
— Не хочеться носити. Думаємо, що зможемо обійти, але не виходить, — відповідають дівчата Яна та Анастасія.

Звертаємося до заступника мера з питань житлово-комунального господарства з питанням, чи взагалі усувають проблему затоплення міста.

"Роботи проводяться, і підприємство МБЦ виконує роботи з розчищення колодязів і зливоприймачів, щоб вода мала змогу стікати по зливовій каналізації. У них — виїзні бригади, які приїжджають і екскаваторами, й вручну, де можливо — розчищають", — прокоментував телефоном Андрій Лямін, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Нагадаємо, за умовами договору, послуги МБЦ з утримання та прибирання вулиць обійшлися бюджету міста в майже 90 мільйонів гривень за рік. Термін дії договору закінчується 31 березня.

Анна Морозова, Максим Страшко, Юрій Поденко, Poltavske.TV