Перший рейс з Аеропорту-Полтава перенесли, а літак злітатиме невідремонтованою смугою
16 квітня, 15:40

Політ до Анталії з полтавського аеропорту відкладається на дев'яте травня. До того ж злітатиме літак старою злітно-посадковою смугою, яку тільки готуються ремонтувати.

Міжнародний "Аеропорт-Полтава" готують до першого закордонного рейсу (пункт призначення — Анталія).У головному приміщенні — капітальний ремонт: замінюють майже все, не чіпатимуть поки що лише малюнок про події Полтавської битви.
Новопризначений директор аеропорту Володимир Окара проводить екскурсію будівлею.

"Тут у нас відбуватиметься прибуття рейсу. Пасажири отримують багаж та проходять паспортний контроль. Зал очікування розрахований на 170 посадкових місць, враховуючи інвалідів", — розповідає директор.

У цих отворах встановлять стрічку для приймання багажу. Деяку стару техніку залишать на місці. А ремонт злітно-посадкової смуги ще й не розпочинали — кажуть: поки що придатна.

"Злітна смуга на сьогодні має змогу навіть без проведення регламентних ремонтних робіт приймати два літаки на місяць типу Boeing 737-400", — наголосив директор аеропорту Володимир Окара.

Є й спеціалісти, які обслуговуватимуть літаки.

"Сертифікація повністю отримана полтавським аеропортом. Є персонал, служба авіаційних перевезень, які проведуть всі необхідні роботи. Мінімальна необхідна кількість для обслуговування пасажирів перед вильотом — десять осіб", — продовжив Володимир Окара.

Із 16 квітня в аеропорту очікують прибуття всієї техніки та приїзду авіакомпанії, яка здійснюватиме перший переліт.

І хоча ремонтні роботи проводять наповну, перший рейс відклали із другого на дев'яте травня через те, що купили замалу кількість квитків.

Анна Морозова, Сергій Чорномаз, Галина Бут , Poltavske.TV