У Полтаві стартували кільцеві автоперегони "Ltava Attack Series"
16 квітня, 19:00

Перший етап кільцевих перегонів "Ltava Attack Series" стартував у Полтаві. Аби позмагатися за перемогу на картодром з'їхалися 66 пілотів із різних куточків України.

15 квітня у Полтаві на картодромі "Лтава" стартував перший етап кільцевих автоперегонів "Ltava attack series". У змаганнях взяли участь 66 пілотів із різних куточків України. Водії борються за першість у шістьох класах і мають показати кращий час проходження дистанції по кільцю, розповідає організатор перегонів Андрій Приходько.

"Три класи для моно приводу, три класи для повного приводу і вони йдуть за градацією, тобто за кількістю доопрацювань: найменший — де багато чого не можна зробити, трішки старше — дозволено більше, і найстарший — все дозволено, не на шкоду безпеці", — розповідає організатор.

За кермом автівок як жінки, так і чоловіки. Повболівати за них зібралося чимало людей — на трибунах і дорослі, й дітлахи. Серед пілотів буде визначено 18 призерів — 1, 2, 3 місце у кожному класі. Їх організатори відзначать подарунками. На учасників чекає ще чотири етапи перегонів. Наступний відбудеться 13–14 травня.

Лілія Пасічник, Сергій Чорномаз, Юрій Поденко, Poltavske.TV