У Полтаві сталася потрійна ДТП з постраждалими. ВІДЕО
16 квітня, 20:30

Біля Автовокзалу в Полтаві зіткнулися три автівки. Є постраждалі.

Увечері 15 квітня в Полтаві сталася дорожньо-транспортна пригода. Аварію зафіксували на вулиці Великотирнівській. Зіткнулись ВАЗ-2109, Daewoo Lanos та ВАЗ-2112.

Водій Daewoo Lanos Олександр розповідає:

"Їхав на зелений сигнал світлофора. А від автовокзалу виїжджала червона машина. Я почав "вирулювати" лівіше, щоб уникнути зіткнення. Але він, чи то мене не бачив, чи... не знаю — продовжував рух. Можливо, газу додав. І я його зачепив правим крилом — мене відкинуло на зустрічну. Щоб уникнути подальших зіткнень, я почав кермувати до бордюру. По дорозі ще зачепив стоячий автомобіль таксі. Три машини розбиті".

Першими висновками на місці аварії поділився капрал поліції Олексій Олефіренко.

"Водій червоного автомобіля, тобто ВАЗ-2109 виїжджав з автовокзалу, повертав праворуч, можливо, на червоний сигнал світлофора. Йому на зустріч їхав білий Daewoo Lanos — можете побачити зліва. Їхав, сталося зіткнення. Воно прийшлося на передню частину ВАЗ-2109. Daewoo Lanos при цьому, зробив маневр вліво — тобто, зачепився правою стороною, поїхав вліво — і своїми діями завдав таких наслідків ВАЗ-2112. В результаті чого сталося ДТП з травмованими — постраждала одна особа, яка перебувала в Daewoo Lanos. Зараз вона госпіталізована".

Обставинами ДТП займається слідчо-оперативна група.

Дмитро Чикуров, Леонід Авраменко, Poltavske.TV