У поминальний понеділок на Алеї Героїв вшанували загиблих воїнів
16 квітня, 20:00

На міське кладовище прийшли рідні та близькі загиблих у зоні АТО бійців. Померлих пом'янули молитвою та відспівуванням.

На поминальний понеділок до центрального кладовища Полтави містяни прийшли відвідати своїх друзів, рідних і близьких.Окремо відспівати загиблих, які лежать на Алеї Героїв, прийшов архієпископ Полтавський і Кременчуцький Української православної церкви Київського патріархату Владика Федір.

"Ми традиційно збираємося на Алеї Героїв, аби помолитися за наших захисників, попросити в Бога прощення їхніх гріхів. Але вони виконали заповідь Божу, одну з найбільших заповідей — це любов до ближнього. Немає більшої любові, як хто душу своє покладе за друзів своїх", — наголосив священнослужитель.

Поблизу пам'ятників — десятки рідних, які тужать за померлими.

"Це мій син... Дениска. Прийшли пом'янути... важко говорити. Загинув він у 2016 році під Мар'янкою. У сутичці з диверсійною групою він загинув", — говорить мати загиблого хлопця Тетяна Лесняк.

Проходять Алеєю Героїв і військовослужбовці, які зараз служать на Полтавщині.

"Прийшов до своїх родичів, які поряд. І кожного разу заходжу на цю алею подивитися, помовчати, порозмірковувати над життям. Завдячуючи цим хлопцям, ми всі ось тут не в зоні АТО опинилися", — говорить Станіслав Вільницький, який перебуває на контрактній службі в селі Селещина Машівського району.

Анна Морозова, Ярослав Журавльов, Юрій Поденко, Poltavske.TV