"Полтава" виграла перший весняний матч
20 березня, 16:25

ФК "Полтава" на виїзді обіграв київський "Оболонь-Бровар" у 21-му турі першо ліги.

Господарі поля контролювали хід поєдинку, намагаючись знайти шляхи до воріт суперника, але майже не створювали гострих моментів. На 35-й хвилині футболісти "Оболоні-Бровар" вивели Єременка сам-на-сам із голкіпером, але той був збитий у карному майданчику. Арбітр, не вагаючись, вказав на позначку. Пенальті пішов виконувати Олег Слободян та не зміг переграти Кринського з позначки.

У другому таймі гра пожвавилася. На 74-й хвилині гості вибігли в контратаку, Насібулін зробив тонку передачу в карний майданчик господарів, а Владислав Нехтій спромігся переграти Федорівського та відкрити рахунок — 0:1.