Фірма полтавського депутата збудує харчоблок і пральню майже за 12 мільйонів грн
16 травня, 13:25

ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс" депутата Полтавської облради Ігоря Горжія виграло тендер на будівництво харчоблоку та пральні для спеціалізованого навчально-виховного комплекс № 26 "Перші кроки".

Двоповерхову будівлю харчоблоку і пральню з підвалом для потреб вихованців збудують за адресою НВК — на вул. Стрітенській, 20. Вартість робіт — 11 мільйонів 665 тисяч грн.

Згідно з тендерною документацією, будівництво харчоблоку ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс" вестиме на місці знесеної будівлі. Підрядник також встановить огорожу, улаштує вимощення з асфальтобетону та газон. Усі роботи фірма повинна закінчити до 30 грудня 2018 року. Про це відомо з "Рrozorro". 

За підряд ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс" змагався з ТОВ "Комфортколір" із Павлограда. Друга фірма пропонувала звести будівлі на 15 тисяч грн дорожче.

Нагадаємо, фірма депутата Горжія реконструює полтавську ЗОШ №3. Управління капбудівництва Полтави вже сплатило компанії 6,7 мільйона за частину виконаних робіт. Також ТОВ "Газонафтовий промисловий комплекс" за 1,4 мільйона капітально ремонтує і заміняє віконні блоки в комунальному закладі "Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1”.

Загалом фірма депутата отримала ремонтних підрядів від управління капбудівництва Полтави на 62 мільйони грн. Від управління освіти — майже на 3 мільйони грн.

Poltavske.TV писало, що управління освіти полтавського міськвиконкому без тендера замовило проект ремонту будівлі НВК №16 у дружини начальника УЖКГ Сергія Сінельніка.

Сергій Нагорний, Poltavske.TV