У Полтаві сонячні діти спробували себе у ролі моделей
16 травня, 19:00

У Полтаві діти з синдромом Дауна взяли участь у показі мод. "Сонячна" малеча позувала перед глядачами в одязі українських дизайнерів просто неба.

Показ мод просто неба влаштували у Полтаві батьки дітей із синдромом Дауна та небайдужі містяни. Катерина Жаркова — мама 4-річного "сонячного" хлопчика Ніколя. Жінка пояснює, для чого організувала акцію.

"Для того, щоб люди могли розуміти, що вони такі ж сонячні, такі ж хороші, як й інші. Просто треба не проходити повз, посміхатися і пояснювати та показувати своїм дітям, що це звичайні дітлахи й боятися їх не треба", — говорить Катерина Жаркова.

На імпровізованому подіумі "сонячні" дітки дефілювали з учнями модельного агентства та своїми мамами. Полтавка Альона разом із сином Вовою вже попозували перед глядачами. Враження від усього, що відбувалося, у неї лише позитивні.

"Для мене це було дуже важливо, я була задоволена, тому що я хочу показати, що ці дітки просто особливі: вони такі як і всі, але просто сяють добротою", — ділиться емоціями Альона.

Такий захід у Полтаві провели вперше, спеціально до Дня сім'ї. Маленькі моделі та їх батьки представили весняно-літній одяг українських дизайнерів. Інна Гаврилко — одна з глядачок показу. Каже: від ідеї — у захваті.

"Діти — це наше майбутнє, і якщо ми будемо більше для них робити, особливо для "сонячних", то ми станемо кращими, тому я думаю, що це дуже важливо", — говорить полтавка.

Наприкінці всі учасники показу зробили спільне фото. А на "сонячних" діток чекав ще один сюрприз — захоплююче шоу мильних бульбашок.

Лілія Пасічник, Ярослав Журавльов, Юрій Поденко, Poltavske.TV