У центрі Полтави знову утворилося провалля на дорозі
17 травня, 19:00

Сніг станув, калюжі висохли, а дороги досі провалюються. Черговий такий випадок стався на перехресті центральних вулиць міста.

Провалля посеред дороги утворилося на перехресті вулиць Європейської та Майдан Незалежності. На цьому місці наприкінці 2017 року замінювали старий колектор, якому було понад 60 років. Зараз на території працюють робітники з "Полтававодоканалу". Однак займаються не ремонтом дороги.

"Ми чистимо колодязь. Люди кидають сміття, от ми його і відчищаємо, аби лінія добре працювала... Провалився асфальт через те, що просів ґрунт", — говорить водій КП "Полтававодоканал" Олег.

Проходимо далі Майданом Незалежності. За кількасот метрів — ще одне провалля, менше в розмірах. Відповідно до порталу публічних закупівель "Prozorro" реконструкцію колектора виконувало ПП "Інбудсервіс". У "Полтававодоканалі" повідомили про причини виникнення провалля та пояснили, хто відповідальний за ремонт.

"Поряд знаходиться ливнева каналізація. Сталося підмивання ґрунту поряд з нашими мережами. Благоустрій ще до кінця не проведений, кошти тільки освоюються. Найближчими днями благоустрій наведуть. Підрядна організація, яка проводила роботи, усуне недоліки щодо просідання ґрунту та асфальту", — зазначила Ліана Козмійчук.

Нагадаємо, 2018 року в місті зафіксували кілька десятків провалів на колекторах.

Анна Морозова, Станіслав Пантелей, Юрій Поденко, Poltavske.TV