Про головне. Новини дня за 21 травня
21 травня, 20:05

Головні події понеділка 21 травня – в сюжетах наших кореспондентів

Двох майорів поліції Карлівського та Полтавського відділів затримали за отриманням неправомірної вигоди у сумі 26 тисяч гривень.

60 колективів на чотирьох сценах виступили у Полтаві. Місто вдруге відсвяткувало День вуличної музики.

В Октябрському районному суді 21 травня мали б почати розгляд справи стосовно Геннадія Капканова — обвинуваченого в посяганні на життя правоохоронця. Однак слухання перенесли через зміну складу суду.

Жителі обласного центру зібралися в Корпусному парку для відзначення Дня Європи. Місце для його проведення вибрали не випадково.

У справі Геннадія Кернеса мали допитати свідків обвинувачення і захисту, та жоден викликаний до суду не з'явився.

В Корпусному парку відбувся "смачний" фестиваль. На ньому гості могли скуштувати традиційні частування Полтавського краю

У Полтаві провели змагання серед працівників водоканалів із п'яти міст. Учасники "комунального батлу" грали екскаватором у баскетбол та забивали ковшем цвяхи. 

У Полтавському краєзнавчому музеї презентували роботи вишивальниць із Полтавщини та Канева. Виставку полотен присвятили Дню перепоховання Великого Кобзаря в Україні.

У Полтаві відбувся звітний концерт вокально-хорової студії “Домінус”. Її вихованці виступили перед глядачами у повному складі.

В останньому турі полтавські "містяни" програли "Руху", але шансу поборотися за місце в еліті українського футболу не втратили.

Полтавець Олег Приймачов став чемпіоном світу з тайського боксу серед аматорів. У принциповому фінальному двобої наш земляк здолав росіянина.

Борці з різних куточків Полтавської області змагалися за призи на турнірі пам'яті Володимира Бережного.

Більше новин шукайте на нашому сайті та на сторінці "Полтавського громадського телебачення" у Фейсбуці.