Фракції Самопомочі, Рідного міста та СДП планують відкликати шістьох депутатів-перебіжчиків Полтавської міськради
12 червня, 12:40

Одразу три політсили планують відкликати своїх депутатів, які перейшли до групи прихильників Олександра Мамая

За інформацією з наших джерел, одразу три опозиційні політсили Полтавської міськради (СДП, "Рідне місто" та "Самопоміч") планують розпочати процедуру відкликання депутатів міськради, які фактично перейшли на бік міського голови.

Вже сьогодні о 16:45 у приміщенні ТРК "Лтава" (сама будівля належить облраді) відбуватимуться збори виборців, які мають ініціювати початок процедури відкликання та повідомити про це територіальну виборчу комісію. Після цього ініціативна група розпочне збір підписів за відкликання депутатів. 

За попередньою інформацією, відкликати планують членів депутатської групи "Єдність" Оксану Деркач, Тимофія Гаєвого, Володимира Корнійчука, Івана Діденка (усі екс- "Рідне місто"), Ярослава Мартинюка (екс-СДП). Також у планах — відкликання Світлани Бондарєвої (екс-"Самопоміч").

Ми зателефонували за коментарями до голів фракцій "Рідне місто" Світлани Нестулі, СДП Олександра Шамоти та "Самопоміч" Дмитра Сенчаковича. На жаль, в короткий терміна нам не вдалось отримати коментар Світлани Нестулі, а керівник обласного осередку "Рідного міста" Олександр Удовіченко взагалі повідомив, що нічого не знає про відкликання. Олександр Шамота та Дмитро Сенчакович, у свою чергу, наразі не готові нічого коментувати, проте пообіцяли повідомити все пізніше.

Нагадаємо, що в Полтаві вже є прецедент відкликання депутата-перебіжчика міськради, а саме екс-СДПшника Дениса Поліщука. Тоді опозиція витратила на це півроку.

Якщо ж вдасться відкликати всіх вище перерахованих депутатів, то міський голова Олександр Мамай втратить більшість у міськраді включно з її секретарем Оксаною Деркач. Остання займає цю посаду вісім років.
За розвитком подій слідкуйте у наших наступних публікаціях на сайті.

Максим Самойдюк, Poltavske.TV