Батьки знімали порнографію з чотирирічною донькою
13 червня, 13:50

Поліціянти викрили батьків, які використовували дитину для виготовлення порнографії.

Полтавські поліціянти викрили батьків, які використовували чотирирічну доньку для створення фото та відеопродукції порнографічного характеру. Цю продукцію продавали на іноземних Інтернет-сайтах.

Зловмисниками виявилися 29-річний чоловік та його 30-річна дружина. Обоє — вихідці з Кавказького регіону. Вони орендували квартиру в Кривому Розі на Дніпропетровщині. Правоохоронці провели в ній санкціонований обшук. За його результатами вилучили комп’ютерну та відеотехніку, а також мобільні телефони.

Встановили, що батьки не забезпечували необхідні умови життя малолітньої дитини. Дівчинка перебувала в занедбаному вигляді, не розмовляла та плакала. Батьки ізолювали її від зовнішнього середовища й утримували в квартирі.

Про це повідомили у прес-службі ГУ НП у Полтавській області.

На початку червня 2018 року працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Полтавській області спільно з працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Полтавській області Київського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції викрили злочину діяльність цього подружжя.

За підтримки прокуратури Полтавської області батька та матір потерпілої дитини затримали. Зараз вирішують питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Дитину передали лікарям для подальшого поміщення в дитячий притулок.

Вікторія Бондаренко, Poltavske.TV

фото: прес-служба ГУ НП у Полтавській області