Перша поліційна станція запрацювала на Полтавщині
13 червня, 20:00

На території Ланівської ОТГ відкрили першу в області поліційну станцію. Крім робочих місць та кімнати відпочинку, у ній також є кімната для дітей.

Кабінет для двох дільничих, два місця для операторів, кімната для відпочинку та дитяча зона. Це — перша на Полтавщині поліційна станція. Відкрилася вона на території Ланівської об'єднаної територіальної громади. Жителі селища діляться враженнями.

"Коли в державі проблеми та труднощі, а в нашому невеликому селі от така чудова подія відбулася — це нас дуже радує, бо це дає нам можливість жити та працювати спокійно", — зазначив місцевий житель В'ячеслав.

Приїхав і головний поліціянт області Андрій Замахін.

"Мабуть, в Україні, я можу посперечатися, немає такої сучасної поліційної станції. Тому я вам всім дякую і сподіваюся, що вона забезпечить тут охорону публічного порядку", — сказав Замахін.

Депутат облради Юрій Тимоха говорить: станція сприятиме оперативності поліціянтів.

"З райцентру приїхати сюди — це 20–25 хв, а вони на місці можуть швидше реагувати й запобігти тим злочинам, які можуть відбуватися", — пояснив Тимоха.

На території, яку обслуговуватимуть правоохоронці, проживають близько чотирьох з половиною тисяч людей. Для додаткової безпеки громади встановили 16 відеокамер. Упродовж трьох років їх кількість збираються збільшити до півсотні.

Інна Оленич, Стас Авдєєв, Poltavske.TV