У будинку на Великотирнівській нечистотами затопило підвали
13 червня, 19:10

Жителі будинку на Великотирнівській 35/2 скаржаться на сморід у своєму дворі. Причина — забита каналізація. Через це у багатоповерхівці затопило й підвали. Люди звинувачують "Полтававодоканал". Ті ж нарікають на недбальство мешканців.

"Забитий повністю люк, і все це йде у підвали, не кажучи вже про запахи", — говорить полтавець.

Валерій Убий-Вовк проживає в будинку на Великотирнівській, 35/2. Ось уже два роки він та інші мешканці потерпають через забиту каналізацію.

За цей час у багатоповерхівці затопило й підвали. Там — застояна вода, нечистоти та сморід. В одному з них нас атакує рій комах.

Мешканці будинку неодноразово писали та телефонували щодо цієї проблеми в "Полтававодоканал", каже Валерій Петрович.

"Приїжджають раз у місяць чи півроку, почистять якоюсь проволочкою, і вже через три дні — знову повні каналізації, запах стоїть неймовірний!", — зазначає чоловік.

Те саме говорить й інша мешканка дому Тетяна Нечипоренко.

"Полтававодоканал" проблему не вирішують, вони, так би мовити, наче "гладять" її. Тобто трішки щось зробили, й воно все на тому ж рівні", — каже жінка.

Натомість комунальники відповідають: у таких ситуаціях переважно винні самі ж мешканці, бо засмічують систему водовідведення побутовим сміттям.

"Каналізація пристосована лише для стоків. На жаль, культура водовідведення у полтавців не на належному рівні, й дві бригади отримують до п'ятдесяти заявок із приводу лише засмічення каналізації", — наголошує прес-секретар "Полтававодоканалу" Ліана Козмійчук.

Що ж до каналізації цього будинку, то тут, за словами Ліани Козмійчук, засмічення ліквідували 12 червня. Та чи надовго — невідомо.

Лілія Пасічник, Станіслав Пантелей, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV