Увага, "Підйом": сільських учнів зібрали у майстерні проектів
14 червня, 17:30

Під Полтавою відбулася триденна майстерня лідерства та проектного менеджменту "Підйом". Учні сільських шкіл Полтавщини презентували проекти благоустрою своїх громад.

Школярі віком від 14 до 16 років приїхали до Української Академії Лідерства, щоб навчитися проектного менеджменту. Шість команд змагалися за гранти на реалізацію своїх ідей.

Олександра Савченко, студентка полтавського осередку УАЛ, розповіла про захід.

"Проект називається "Підйом". Це табір на три дні для учнів сільських шкіл Полтавщини, завдяки якому вони напишуть свої проекти та зроблять їх у своїх громадах", — сказала студентка УАЛ.

Школярка Настя поділилися враженнями від участі у "Підйомі"

"Враження чудові, емоцій багато. З чудових — ми одягли шкури студентів і навіть вночі не спали, щоб підготувати ці проекти", — розповіла школярка.

Олексій, менеджер полтавського осередку УАЛ, пояснив на які труднощі натрапили учасники.

"По-перше, це емоційна. Тобто люди які не працювали з проектом, люди які взагалі не працювали в такому форматі — їм було дуже важко втягнутися. Але щоденна робота — вона дає свій ефект", — зазначив Олексій.

Члени журі переконані: така ініціатива корисна для дітей.

"Моє враження таке, що вони не вірять в те, що вони самі можуть щось зробити: навіть там поприбирати чи взагалі будь-яку дію. Багато спирається на владу, а цей проект дає їм можливість повірити в свої сили", — вважає Лілія.

Усього на реалізацію проектів нададуть 50 тисяч грн. Такі ж майстерні організували у київському, львівському та харківському осередках УАЛ.

Андрій Дацько, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV