Депутати Київської райради Полтави звернулися до Мамая
14 червня, 20:00

До мера Полтави звернулися депутати Київської районної в місті Полтаві ради. Просять внести зміни у проект ремонту дороги.

14 червня у Київській районній раді Полтави сьомого скликання відбулася сесія. На ній розглянули низку питань. Зокрема щодо ремонту дороги на вулиці Курчатова.

"Проектом передбачено три пішохідні переходи через дану дорогу. Один — біля профтехучилища імені Чепіги — до нього питання ніякого не виникає. Діти мають йти на навчання. Це справедливо, а два інших — по них у мене виникли питання", — зауважив депутат Київської районної в місті Полтаві ради Сергій Савенков.

Депутати підтримали звернення до міського голови щодо внесення змін у проект ремонту дороги.

"Тисячі людей бігають під колесами автомобілів, а переходи "передумовлені" десь до лісу. Я вважаю, що питання це людське, що немає ніяких супереч та противаг, щоб його не виконати. Далі питання вже за міським головою", — говорить Сергій Савенков.

Нагадаємо, раніше вже було звернення до управління житлово-комунального господарства міста. Тоді заступник начальника управління Костянтин Малько зазначив:

"Ми ще коригуватимемо проект. Ще ж не завершили ремонт, знаки не всі встановлені, саму розмітку не нанесли. Тобто там, де можливо, ми врахуємо думку депутата і мешканців, які до нього зверталися".

Коли відремонтовану дорогу доведуть до ладу — відповіді не було. На той час нібито не дозволяла погода.

Дмитро Чикуров, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV