Про головне. Новини дня за 14 червня
14 червня, 19:15

Головні події четверга 14 червня – в сюжетах наших кореспондентів

14 червня — Всесвітній день донора крові. З цієї нагоди наша знімальна група завітала до обласної станції переливання крові, аби дізнатися, чи багато полтавців не бояться пожертвувати частинкою себе задля порятунку інших

На перехресті Соборності та Сінної майже одночасно сталися дві аварії за участю громадського транспорту. Постраждала дитина.

Один із входів до парку Перемога закрили. За словами працівників, причина — будівництво арки. Натомість полтавці змушені ходити проїжджою частиною.

До мера Полтави звернулися депутати Київської районної в місті Полтаві ради. Просять внести зміни у проект ремонту дороги.

Жителі будинку на Великотирнівській 35/2 скаржаться на сморід у своєму дворі. Причина — забита каналізація. Через це у багатоповерхівці затопило й підвали. Люди звинувачують "Полтававодоканал", що нібито погано чистить водовідведення. Ті ж нарікають на недбальство мешканців.

Новий формат спілкування журналістів та працівників суду планують запровадити на Полтавщині.

Під Полтавою відбулася триденна майстерня лідерства та проектного менеджменту "Підйом". Учні сільських шкіл Полтавщини презентували проекти благоустрою своїх громад.

Більше новин шукайте на нашому сайті та на сторінці "Полтавського громадського телебачення" у Фейсбуці.