У Зінькові зупинили байк-фест через загибель одного з мотоциклістів
18 червня, 21:00

Другий день байк-фестивалю Moto Joker, який 15–16 червня уже вдесяте мав відбуватися у Зінькові, скасували через загибель одного з учасників. 22-річний мотоцикліст врізався у бордюр, внаслідок чого отримав травми, не сумісні з життям.

15 та 16 червня у Зінькові мав відбутися десятий ювілейний байк-фестиваль Moto Joker.У п'ятницю на гостей дійства чекали концерти рок-гуртів та вогняне шоу.

Наступний день обіцяв бути більш насиченим. Проте його скасували. Причиною стала смерть одного з гостей фестивалю — 22-річного юнака, який напередодні вночі розбився на своєму байку.

"Направлявся у напрямку Гадяча, де він і проживає. Але, не впоравшись із керуванням, здійснив зіткнення з бордюром, внаслідок чого отримав поранення й ушкодження та загинув на місці", — говорить Леонід Горяєв, виконувач обов'язків начальника Зіньківського відділу поліції, майор.

Організатор фестивалю Едуард Скачко вирішив не проводити другий день заходу, коментуючи це так.

"Було б не по-християнськи, не по-людськи, грубо кажучи. Виникла проблема — треба зупиняти. Ну, а що, веселитися після цього? Я не розумію, як тепер веселитися", — такої думки організатор дійства.

Проте, серед гостей фесту були й ті, хто категорично виступив проти його скасування.

"Люди їдуть з усієї України. Я особисто приїхав із Харкова і, виходить, що? Взяли й закрили фест? Авторитетні, знамениті рок-гурти приїздять підтримати Едіка, його фестиваль. Я вважаю, що це неправильно", — говорить один із гостей заходу.

Цьогоріч "Moto Joker" мав святкувати десятирічний ювілей. Чи проводитимуть його надалі — організатори ще не знають.

Лілія Пасічник, Олег Демиденко, Сергій Чорномаз, Роман Коба, Poltavske.TV