У справі Кернеса допитували екс-дружину Антона Геращенка
18 червня, 19:45

На судовому засіданні у справі Кернеса допитували екс-дружину радника Авакова Антона Геращенка. Вона розповіла багато цікавого.

Розгляд справи Геннадія Кернеса досі триває в Полтаві. Його та двох охоронців звинувачують у тортурах активістів харківського Євромайдану взимку 2014-го року.

На засідання з'явилася свідок Вікторія Грецька-Миргородська — екс-дружина Антона Геращенка — нардепа та радника Арсена Авакова. Свідчити в суді її запросила сторона захисту.

"Ми сумніваємося у правдивості показань пана Геращенка. Саме тому зараз відбувається допит пані Грецької-Миргородської", — зазначив захисник Кернеса Олександр Гунченко.

Тож захисниця Юлія Плетньова розпочала допит.

— Чи відомі вам підстави для призначення вашого колишнього чоловіка на посаду радника міністра внутрішніх справ? — запитала Юлія Плетньова.

Заперечую! Прошу зняти це питання. Воно ніяким чином не стосується обвинувального акту, — заявив прокурор Олександр Ганілов.

Після сперечань двох сторін свідок таки розповіла про зв'язок між новою посадою Антона Геращенка та подіями, що фігурують у цьому кримінальному провадженні.

"Антону потрібно було максимально потрапити в коло Арсена Борисовича (Авакова — Авт.). А для того, щоб це зробити, йому потрібно було зробити якусь дуже важливу і знакову подію для Арсена Борисовича"— пояснила Вікторія.

Йдеться про події 25 січня 2014-го року, коли нібито побили потерпілих Кутяніна та Ряполова. Грецька-Миргородська заявила, що це було провокацією Антона Геращенка. Мовляв, уночі того дня зустрічалася з Антоном Геращенком та Сергієм Ряполовим — передавала гроші.

— Ознак тілесних пошкоджень на лиці у Ряполова не було? — запитала Юлія Плетньова.

— Ні, — відповіла свідок.

Загалом свідка Вікторію Грецьку-Миргородську допитували майже три години.

Діана Лагута, Максим Страшко, Poltavske.TV