Естакада під Полтавою почала набувати форми
18 червня, 19:00

Під Полтавою продовжують спорудження естакади в рамках першої черги обходу Полтави. Вже насунули перші 30 метрів прогонової будови на її опори.

Черговий етап робіт розпочали на естакаді автодороги, що прокладають в обхід Полтави. На опори інженерної споруди вже насунули 30 метрів прогонової будови.

Замість традиційних залізобетонних конструкцій для її виготовлення використали металеві. Для чого це зробили, пояснив голова координаційно-технічної ради мостобудівельного підприємства "Мостострой" Михайло Беккер:

"Сьогодні стоять металеві мости, які побудовані 300 років тому, а з залізобетону такого немає. Можна робити і залізобетонні такі довгі, але метал універсальний. Він набагато легший та дуже легко обслуговується", – розказав Михайло Беккер.

Нагадаємо, довжина естакади сягатиме 520 метрів. Її триматимуть дев'ять опор по чотири колони в кожній. Висота найвищої — майже 30 метрів. Інженерна споруда стане частиною нової дороги першої категорії в обхід Полтави, що проляже від села Супрунівка автошляху М-03 Київ — Харків до автодороги М-22 Полтава — Олександрія. Її будує турецька компанія "Онур". 

Роботи виконують коштом кредиту від Світового банку.

Інна Оленич, Анастасія Болдар, Poltavske.TV