Обвинуваченого у посяганні на життя правоохоронців Капканова слухатиме суд присяжних
18 червня, 20:20

У Полтаві відбулося чергове судове засідання у справі Геннадія Капканова, якого звинувачують у посяганні на життя силовиків. Підсудний забажав аби справу надалі слухав суд присяжних.

Слухання у справі Геннадія Капканова продовжуються.Його обвинувачують у посяганні на життя працівника правоохоронного органу під час обшуку квартири Капканова 2016-го року.

Справу почала розглядати колегія суддів у складі головуючого Микитенка, а також Струкова та Савченка. На засіданні долучали клопотання. Зокрема, прокурор Володимир Живило подав документ щодо продовження тримання під вартою в слідчому ізоляторі.

"Ризики, які були наявні на момент обрання запобіжного заходу та на момент продовження його, на даний момент не відпали. Тому просимо продовжити строк застосування запобіжного заходу на 60 діб", — говорить Володимир Живило.

Адвокат обвинувачуваного заперечила клопотання.

"Клопотання про продовження строку тримання під вартою Капканову Геннадію Геннадійовичу та мені, його захиснику, було вручено буквально 15 хвилин тому, що суперечить вимогам кримінально-процесуального кодексу".

Далі клопотання подав сам підсудний:

"Я хотів би попросити поважний суд розглядати мою справу судом присяжних".

Прокурор Андрій Литвин пояснив, як працюватимуть далі.

"Буде розпочата процедура відбору присяжних. Коли суд присяжних буде сформовано — відбудеться подальший розгляд справи", — пояснив Литвин.

Після перерви колегія суддів винесла вердикт щодо місця перебування Геннадія Капканова на час слідства.

"Клопотання прокурора про продовження терміну тримання під вартою обвинуваченого задовольнити, в задоволенні клопотання обвинуваченого та його захисника про зміну запобіжного заходу на більш м'який — відмовити", — зачитав ухвалу Віталій Микитенко.

До 24 серпня Капканова продовжать утримувати в слідчому ізоляторі. Наступне судове засідання відбудеться 17 серпня за участі присяжних.

Анна Морозова, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV