Про головне. Новини дня за 18 червня
18 червня, 20:40

Головні події понеділка 18 червня – в сюжетах наших кореспондентів

Під Полтавою продовжують спорудження естакади в рамках першої черги обходу Полтави. Вже насунули перші 30 метрів прогонової будови на її опори.

Кілька десятків машин стоять у колоні через мітинг людей, які скаржаться на жахливий стан дороги під Полтавою. На три години рух перекрили у два боки.

На судовому засіданні у справі Кернеса допитували екс-дружину радника Авакова Антона Геращенка. Вона розповіла багато цікавого.

Другий день байк-фестивалю Moto Joker, який 15–16 червня уже вдесяте мав відбуватися у Зінькові, скасували через загибель одного з учасників. 22-річний мотоцикліст врізався у бордюр, внаслідок чого отримав травми, не сумісні з життям.

У Полтаві відбулося чергове судове засідання у справі Геннадія Капканова, якого звинувачують у посяганні на життя силовиків. Підсудний забажав аби справу надалі слухав суд присяжних.

"Полтавські пантери" програли здолбунівським "Орлам". Перший офіційний матч місцевої команди з американського футболу завершився поразкою.

Збірна Україна з футболу серед глухих провела останній матч відбору до Євро-2019. У Полтаві наші співвітчизники приймали Данію.

Більше новин шукайте на нашому сайті та на сторінці "Полтавського громадського телебачення" у Фейсбуці.