Авіаперевізнику полтавського аеропорту загрожує штраф через порушення законодавства
10 липня, 21:05

Два випадки несправності у літаках авіакомпанії Yanair зафіксували протягом червня 2018 року. Через це рейси доводилося відкладати та переносити. Стан перевізника перевіряла й Державна авіаційна служба України.

Будівля та територія Полтавського аеропорту відремонтовані й готові приймати відвідувачів та літаки від компанії Yanair. Але тим часом у різних ЗМІ почала ширитися інформація про технічні проблеми авіаперевізника.

"Пасажири авіакомпанії Yanair Airlines не можуть вилетіти з Борисполя", — пише "Громадське Телебачення". 

"Після одеського інциденту авіакомпанія YanAir може позбутися сертифіката перевізника", — зазначає сайт Думская.

У відповіді на інформаційний запит Державна авіаційна служба України повідомила:

"До Державіаслужби надходили скарги про неналежний стан літаків ТОВ "ЯнЕір"... За результатами перевірок виявлено ряд невідповідностей та порушено питання про накладення штрафів за порушення законодавства у галузі цивільної авіації".

Та попри це перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький повідомив: із Полтави літатимуть судна саме Yanair.

"Була сьогодні розмова. Вони сказали, що незалежно від туроператора вони сьогодні планують працювати в нашому аеропорту. Проблеми з чартерами — це проблеми туроператорів. Питання, які були з несправностями літаків, вони усунули", — прокоментував телефоном чиновник.

Нагадаємо, після надання Полтавському аеропорту звання міжнародного, туроператор «Join UP!» та авіакомпанія YanAir мали б вперше відправити туристів до Анталії другого травня, але тоді розкупили недостатню кількість квитків. Надалі рейс відкладався через неготовність полтавського летовища.

Анна Морозова, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV