Полтавці провели акцію на підтримку хорватів
11 липня, 20:40

Полтавські вболівальники передали вітання хорватам та підтримали представників їхньої збірної напередодні півфінального матчу.

Футбольні вболівальники в різних містах України вийшли на підтримку гравців збірної хорватії Домагоя Віди та Огнєна Вукоєвича. Не стала винятком і Полтава.

Нагадаємо, колишні футболісти київського "Динамо" після перемоги Хорватії над Росією на Чемпіонаті світу передали вітання Україні.

Міжнародна федерація футболу побачила у висловлюваннях політичний підтекст. На Віду чекало усне попередження, а Вукоєвича виключили зі складу хорватської делегації та оштрафували на 13 тисяч євро.

Співорганізатор акції в Полтаві, учасник російсько-української війни, Ігор Скляр говорить: зібралися, щоб підтримати футболістів.

"ФІФА провела дуже некрасиві дії, змусивши хорватську збірну виключити Огнєна Вукоєвича, а також винесла попередження Віді. Це неприпустимо", — вважає співорганізатор акції.

Поділяє цю думку й ще один учасник акції Віктор Трофименко.

"Для мене важливий сам факт. Ніхто не очікував, що після перемоги над Росією, хорвати запишуть таке відео. Першочергово потрібно дати зрозуміти, що Україна вдячна Хорватії за вірних синів хорватського народу, які підтримують нас", — наголошує Віктор.

Близько 40 полтавців зібралися поблизу Білої альтанки. Вони розгорнули банери на підтримку хорватської команди та з критикою ФІФА. Вболівальники скандували гасла та використовували піротехніку.

Богдан Проскуров, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV