У Полтаві засудили іноземця, який займався наркобізнесом
11 липня, 18:30

Жителя Туреччини засудили за наркоторгівлю.

Октябрський районний суд Полтави затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та 27-річним уродженцем Туреччини. Іноземця звинувачують за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також збут особливо небезпечних психотропних речовин) Кримінального кодексу України.

Чоловік отримав чотири роки і дев'ять місяців позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна, повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Іноземець придбав через Інтернет психотропи та наркотики та шукав покупців. Наркотичні засоби підсудний передавав полтавцям, залишаючи "закладки" в різних місцях. У травні чоловіка затримали "на гарячому".

У зловмисника правоохоронці виявили та вилучили поліетиленовий пакунок із плодовими тілами грибів, що містять псилоцибін та псилоцин (маса плодових тіл у висушеному стані – 0,088 гта 0,14 г), папір, оброблений психотропними речовинами ДОБ (броламфетамін) та ДМА (2,5-диметоксіамфетамін), поліетиленовий пакет із канабісом (0,215 г), шматочок фольги з психотропною речовиною ТМА (3,4,5- триметоксіамфетамін), два шприци із психотропними речовинами.

Також досудове розслідування довело, що зазначений громадянин пригостив двох своїх знайомих цукерками, обробленими психотропними речовинами.

Вікторія Бондаренко, Poltavske.TV

фото: прес-служба прокуратури Полтавської області