З дерева в центрі міста вдруге за рік впала гілка. Комунальники не реагують
11 липня, 18:40

На вулиці Леваневського вранці впала гілка з дерева. Воно, як і багато інших, аварійне, проте, обрізати та прибрирати наслідки комунальники не поспішають, хоч і подібне тут трапляється не вперше.

Зламані гілки дерев посеред вулиці Леваневського вже не дивують її мешканців. Ось ця впала сьогодні близько 10:00, каже житель будинку, що поруч, Віталій Стешенко. Та додає: подібне тут може повторитися ще не раз.

"Маленький вітерець, сухі дрібні гілочки падають, а так... Кожне дерево тут, можна сказати аварійне. Ось дивіться: перше, друге, третє — і всі з сухими гілками, що можуть великого лиха наробити", – показує чоловік.

У грудні минуло року з цього ж дерева уже падала гілка. Тоді вона пошкодила автівку, припарковану поруч.

Віталій Стешенко додає: аби уникнути подібних інцидентів у майбутньому, мешканці вулиці почали періодично звертатися до комунальників. Проте безрезультатно.

"Заявки приймають, кажуть, приїдемо подивимося, але нічого не відбувається", — говорить чоловік.

Хто ж має відповідати за обрізання цих дерев, запитуємо телефоном у балансоутримувача будинків на вулиці, ЖЕО-2. Заступник начальника підприємства Михайло Лукін відхрещується:

"Усе до ЖКГ. Ми деревами не займаємося. До ЖКГ — там є служба, яка займається цим питанням, і "Декоративні культури", вони видаляють", — каже Лукін.

У "Декоративних культурах" заявляють — претензії не до них.

"Згідно з чинним законодавством, за технічний стан зелених насаджень відповідає балансоутримувач", — говорить директор комунального підприємства Олексій Харченко.

Телефонуємо й до управління житлово-комунального господарства. Заступник міського голови Андрій Лямін каже: проблемі, можливо, зарадять, та називає умову.

"Пишеться звернення на Стрітенській, 19, потім виїжджає комісія і приймає рішення, надається акт", — каже посадовець.

Поки чиновники шукають, хто ж має слідкувати за станом дерев, мешканцям вулиці залишається сподіватися, що подальше падіння гілок минеться для людей без фатальних наслідків.

Лілія Пасічник, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV