Для полтавських дітей влаштували квест з гвинтокрилами та БТРом
12 липня, 14:30

Для дітлахів із табору в Івонченцях організували військово-патріотичний захід, де кожен міг постріляти з автомата, пройти смугу перешкод, дізнатися про основи медичної допомоги. Крім того на свято приїхав БТР, а в небі кружляли гелікоптери.

Стрільба, медична допомога, велика кількість зброї. Військово-патріотичний захід для дітей шкільного табору в селищі Івонченці влаштували ветерани АТО та обласна бібліотека.

За цим столом військові служби правопорядку демонструють, з чим приїхали.

"Дамо можливість приміряти форму, спецзасоби, бронежилети. Шокер, може, давати й не будемо, але розряджений пістолет, наручники в руки можна дати", — розповів Олег Сотніков, сержант військової служби правопорядку.

Кинулися розглядати цікавинки не тільки хлопці, а й дівчата.

"В школі є уроки захисту вітчизни, і ми проходимо курси, розбираємо й збираємо зброю, і не тільки автомати. Коли вже навчився і пам'ятаєш, що потрібно витягувати і як вставляти, то це легко", — говорить школярка Оля.

Дітлахи змагалися у накладанні джгуту.

Пробували й подолати смугу перешкод.

"Було не зовсім складно, але для цього повинна бути фізична підготовка, хоча б трішки. Найважче було підіймати ноги", — діляться Карина та Марія, які тільки-но пройшли локацію.

Несподівано на галявину приїхав БТР та почали кружляти кілька гвинтокрилів.

Співорганізатор Андрій Кошман розповів про мету військово-патріотичного заходу.

"Не кожен стане військовим, але кожен повинен обороняти свою державу, має знати як це робити", — прокоментував ветеран війни.

Організатори запевняють: подібні свята вони влаштовуватимуть і надалі.

Анна Морозова, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV