Нечистоти вимили глибокі ями біля будинку на Київському Шосе, 52
12 липня, 15:30

Через забиту каналізацію у дворі будинку на Київському Шосе, 52 нечистоти вже вимили глибокі ями навколо колодязя. Люди звинувачують "Полтававодоканал" у бездіяльності. Натомість комунальники нарікають на недбальство мешканців.

На сморід у своєму дворі скаржаться мешканці будинку за адресою: вулиця Київське Шосе, 52. Причина — забита каналізація.

Тамара Коваленко, жителька багатоповерхівки, бідкається: подальше ігнорування ситуації може призвести до непоправних наслідків.

"Порушено герметизацію колодязя. Постійно забивається, потрібен терміновий ремонт. Ніхто не реагує на наші прохання. Там біля колодязя вимиті вже такі ями, що може провалитися дитина. Навпроти нас школа, наші діти тут гуляють. Невже потрібно чекати нещасного випадку, щоб щось зробити?", — говорить Тамара Коваленко.

На черговий виклик саме під'їхала аварійна бригада "Полтававодоканалу". Троє комунальників діють за відпрацьованою схемою: опускають у колодязь спеціальний дріт, пробивають засмічення. Майстер мережі каналізацій Ігор Брюхань звинувачує місцевих жителів.

"Кидають туди ганчірки, тампакси, підгузки. Самі бачите, що твориться в колодязі. Так що не тільки від нас все залежить. Те, що ми могли, ми зробили, — почистили каналізацію. Як будуть користуватися, так воно і працюватиме", — зазначає Ігор Брюхань.

Речниця "Полтававодоканалу" Ліана Козмійчук запевняє: проблема не нова, але на прохання комунальників мешканці не реагують.

"На жаль, свідомість полтавців не на належному рівні, й існують такі адреси, де майже кожного тижня виїжджають наші бригади та витягують побутове сміття з каналізації. Неодноразово зверталися до наших споживачів, просили не кидати побутове сміття та не робити зайве навантаження на і без того зношену каналізацію", — пояснює Ліана Козмійчук.

А поки комунальники та жителі будинку нарікають один на одного, яма навколо каналізаційного люка продовжує збільшуватись.

Інна Оленич, Станіслав Авдєєв, Poltavske.TV