У Полтаві вівчарку з цуценятами залишили напризволяще в лісі
12 липня, 18:40

Вівчарку Джессі та її п'ятьох цуценят недбалі господарі покинули посеред лісу. Завдяки небайдужим полтавцям тварин вдалося врятувати. Тепер для них шукають господарів.

Це — Джессі. Її разом із п'ятьма цуценятами недбалі господарі залишили напризволяще прямісінько в лісі на околиці Полтави. Тут цю чотирилапу малечу разом із мамою знайшла перехожа, яка й врятувала їм життя, передавши до рук волонтерів, розповідає Анна Кондра.

 "Забрали й відвезли відразу до клініки, подивилися, що ж нам скажуть лікарі, тому що була підозра на травму — собака не ставала на одну лапу".

Проте, у висновку ветеринарка зазначила й інші проблеми, розповідає волонтерка Людмила Хоменко.

"Лікарка виявила те, що собака давно утримувалася в поганих умовах, її харчування не було задовільним, бо дуже прослідковуються ребра та видно кістки. Навіть жирової маси, яка має бути у тварини — не виявлено", — каже жінка.

Аби знайти гроші на лікування та перетримку тварин, волонтери оголосили про збір коштів. Менш ніж за добу спільними зусиллями люди зібрали всю необхідну суму — близько п'яти тисяч гривень.

Тепер залишилося знайти господарів для чотирьох дівчаток, каже Людмила.

"Ми віддаємо під договір з обов'язковою стерилізацією при досягненні віку тваринами", — розповіла жінка.

Подібні інциденти для Полтави не дивина, кажуть волонтери. Але й залишати безкарними за такі дії власників тварин вони не збираються.

"У нас є контактні дані колишніх господарів і ми будемо писати заяву в поліцію щодо жорстокого поводження з тваринами, тому що люди мають нести відповідальність за них", — говорить Людмила Хоменко.

Саму ж Джессі на разі відгодовують та готують із часом передати до нової, але люблячої родини.

Лілія Пасічник, Станіслав Пантелей, Poltavske.tv