Про головне. Новини дня за 12 липня
12 липня, 20:45

Головні події четверга 12 липня – в сюжетах наших кореспондентів

Двадцяту сесію обласної ради сьомого скликання депутати провели у Зінькові. На ній розглянули питання щодо надання спецдозволів на родовища, поповнення статутних капіталів підприємств, продовження контрактів керівників комунальних підприємств тощо.

Біля закритого входу в підземку на вулиці Шевченка таки нанесли “зебру”.Чиновники пояснюють: саме так хочуть прискорити ремонтні роботи підземного переходу.

Вівчарку Джессі та її п'ятьох цуценят недбалі господарі покинули посеред лісу. Завдяки небайдужим полтавцям тварин вдалося врятувати. Тепер для них шукають господарів.

Через забиту каналізацію у дворі будинку на Київському Шосе, 52 нечистоти вже вимили глибокі ями навколо колодязя. Люди звинувачують "Полтававодоканал" у бездіяльності. Натомість комунальники нарікають на недбальство мешканців.

Для дітлахів із табору в Івонченцях організували військово-патріотичний захід, де кожен міг постріляти з автомата, пройти смугу перешкод, дізнатися про основи медичної допомоги. Крім того на свято приїхав БТР, а в небі кружляли гелікоптери.

Більше новин шукайте на нашому сайті та на сторінці "Полтавського громадського телебачення" у Фейсбуці.