Художники з Маріуполя показали полтавцям свої картини
12 липня, 20:00

Чотири художники з Маріуполя презентували полтавцям понад півсотні своїх робіт.

Картини художника з Маріуполя Володимира Харакоза, які він привіз до Полтави, з першого погляду прикували увагу відвідувачів Галереї мистецтв яскравістю та абстрактністю. Автор каже: на полотнах — його емоції.

"Людина повинна бути вільною. Тому така внутрішня мелодія, не можна сказати що вона тут раціональна, вона десь не дуже керована свідомістю, то що робиш, те що я роблю"— зазначає художник.

На виставці "Культура і мистецтво єднають Україну" зібрані понад півсотні творів чотирьох маріупольських художників. Полтава стала третім містом, після Києва та Одеси, де експонуються їх картини.

Сергій Бараннік, роботи якого теж представлені тут, розповів про мету мистецького заходу.

"Це благодійний проект, з яким, я сподіваюсь, ми проїдемо по всій Україні, щоб заявити про те, що нам необхідний закон про меценатство. З цією ціллю ми організували проект "Культура і мистецтво єднають Україну", — пояснив Сергій Бараннік.

На виставку завітало чимало гостей, у тому числі й місцеві митці. Наприклад, полтавка Анна Греченовська-Гарець шукала тут натхнення для своїх творчих проектів.

"Картини надихають, вони дуже незвичайні. Вони створюють певний настрій, який сприяє тому, щоб прийти додому і теж почати щось таке творити. Незвичайні по кольору, незвичайні по композиції, але дуже стильні", — розповіла Анна Греченовська-Гарець.

Виставка триватиме до 12 серпня. Далі вона поїде до Сум. Крім того, художників з їх проектом уже чекають у Тернополі.

Інна Оленич, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV