Від телефона до професійної камери: полтавка продовжила династію фотографів
12 липня, 20:30

12 липня в Україні святкують День фотографа. Тонкощі цієї професії знає полтавка Анна Свиридова, яка вісім років професійно працює фотографом. За цей час вона встигла стати призеркою престижних фотоконкурсів.

12 липня – День фотографа. Це справжнє свято для людей, закоханих у свою справу. Відзначає його й полтавка Анна Свиридова. Вже вісім років вона не випускає камери з рук.

Дівчина продовжила династію фотографів.

"Фотографував у мене тато. Сам і проявляв знімки. Навіть пам'ятаю у дитинстві це червоне світло у ванній кімнаті.Та коли мене тато фотографував, я цього не любила", — розповіла Анна.

Пригадує й перші кроки на творчому шляху.

"Починала фотографувати на телефон. Потім перша камера у мене була Nikon D-300. З нею я й пішла у фотоакадемію", — переповідає дівчина.

Після навчання хобі не відразу стало професією.

"Я дуже довго не працювала за гроші. Я знімала для себе, тренувалася, вчилася, редагувала. Взагалі я люблю тематичні зйомки, художнього напрямку здебільшого: казки, фентезі. Так, це моє. Але це не дуже має попит", — пояснює дівчина.

Найбільше любить знімати дітей.

"Діти, вони справжні. Головне їх не зупиняти, говорити, аби вони щось робили, а тим часом я фотографуватиму. Я дуже люблю свою роботу. Я від неї кайфую, її обожнюю та нею живу", — з посмішкою додає дівчина.

У 2017 році Анна Свиридова взяла участь у міжнародному фотоконкурсі літніх історій "Canon". Серед 20 тисяч робіт її світлина потрапила до 30 кращих. Цього року дівчина дізналася про перемогу на конкурсі 35Awards, де увійшла в десятку кращих фотографів Полтави та сотню кращих фотографів України.

Анна Морозова, Станіслав Пантелей, Леонід Авраменко, Poltavske.TV