Майже рік тротуар на бульварі Хмельницького лишається недоробком
09 серпня, 17:40

Робили й покинули: через тротуар на бульварі Хмельницького навіть судилися, та ремонт так ніхто й не завершив.

Майже рік тротуар на бульварі Богдана Хмельницького, що на Леваді, стоїть недоремонтований. Ще минулої зими його покинули ось у такому стані — суцільний обрив.

Вікторія Прядко щодня гуляє цим тротуаром із дитиною.

"Дуже важко з коляскою, а особливо на підйомі. Плюс те, що недороблене, то до дитячої поліклініки нормально дійти не можна звідси", — розказує молода мама.

А взимку та навесні там взагалі неможливо було ходити.

"Коли дощ, там завжди калюжа, то доводиться обходити", — каже полтавець Сергій Білокінь.

Та дехто на недоробок дивиться з оптимізмом:

"Господь сказав: не поспішайте. Я зроблю вам все, допоможу, адже ви мої дітки".

Торік замовник, управління житлово-комунального господарства Полтави, уклав договір на реконструкцію тротуару з ТОВ "Стривер". Ціна питання — 6,6 мільйона гривень. Підрядник мав відремонтувати ділянку довжиною 550 метрів до кінця 2017-го року. Чиновники проплатили два мільйони гривень. Та підрядники не надали вчасно відповідних документів і не доробили тротуар.

Управління ЖКГ подало позов до суду, аби підрядник повернув два мільйони, і виграло його. Та ось що кажуть у "Стривері".

— А чого не завершили? Ми завершили, — відповів директор фірми Василь Чипенко.

Гроші ви не повертали? — питаємо ми.

Які?

— Ці, які зобов'язав суд.

— У нас акти підписані, що ми його зробили, — заявив керівник.

За поясненнями ми вкотре йдемо до управління ЖКГ.

Та спілкуватися там згодні лише листами. У відповіді на наш запит повідомили: усі недоліки, які виникли під час виконання у 2017 році підрядником робіт та підписання актів виконаних робіт, усунули та підписали документи, що підтверджують лише часткове виконання робіт по укладеному договору. Чи повернули гроші, не сказали.

Ремонт же продовжать тільки тоді, коли УЖКГ скоригує проектно-кошторисну документацію, проведе нову закупівлю та підпише договір. Скільки часу це займе — невідомо. До речі, "Стривер" не проти брати участь у нових торгах, повідомив директор фірми.

Діана Лагута, Максим Страшко, Poltavske.TV