Троє жінок організували підпільне казино на одному з полтавських ринків
09 серпня, 18:05

Судитимуть організовану групу, яка займалася гральним бізнесом.

У Полтаві 36-річна жінка спільно з двома своїми подругами організувала незаконний гральний бізнес. Зловмисниці знайшли жінку, яка перебувала у скрутному матеріальному становищі, і вмовили її за гроші оформити на себе ФОП.

На одному з ринків міста жінки орендували приміщення, де встановили обладнання для азартних ігор. Заклад працював цілодобово. Клієнтів жінки шукали серед знайомих, обіцяючи різні бонуси на наступних ставках.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили та вилучили десять комп’ютерів, чорнову бухгалтерію й дві тисячі гривень.

Прокуратура Полтавської області затвердила й скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно організованої групи. Жінок обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203 (зайняття гральним бізнесом, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України.

Згідно із законом, до суб’єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, застосовують фінансові санкції від 170 до 680 тисяч гривень. Прибуток від грального бізнесу перерахують до Державного бюджету України.

За матеріалами прес-служби прокуратури Полтавської області.

Вікторія Бондаренко, Poltavske.TV

фото: прес-служба прокуратури Полтавської області