Іноземці приїхали прибирати Полтаву
09 серпня, 19:10

Полтава бере участь у всесвітньому проекті World Cleanup Day: планують масово прибрати вулиці міста. До акції долучилися й іноземні туристи.

Полтаву прибиратимуть у рамках всесвітнього проекту World Cleanup Day.

Аби допомогти з проведенням акції, до міста прилетіли шестеро іноземних волонтерів: п’ятеро — з Туреччини, один — з Італії.

Даніель, студент економічного факультету, має свої причини долучитися до участі.

"По-перше, цей проект мене зацікавив. По-друге, я вважаю, що це — дуже гарний проект. Я можу допомогти Полтаві боротися з забрудненнями й зробити свій вклад у розвиток нашої екології", — каже Даніель.

Координаторка проекту в Полтавській області Юлія Городчаніна розповідає, що в World Cleanup Day особливого.

"Ця акція цікава тим, що вона запланована як наймасштабніша екологічно-соціальна акція за всю історію. 150 країн світу долучаються до цієї акції — одночасно, в один день виходять на всесвітнє прибирання", — каже Городчаніна.

Участь в акції бере й міжнародна волонтерська організація AIESEC. Курує проект Яна Андрусь.

"Ми все ж таки люди, хочемо жити в світі без забруднень. Тому я сподіваюся, якщо такий величезний натовп вийде на вулицю і зможе прибрати це все, всі побачать, наскільки це важливо, скільки сил у це потрібно вкласти. Я вважаю, що в майбутньому цього не буде і в Полтаві цього буде менше", — каже представниця від AIESEC.

У рамках проекту планують провести екоівенти, лекції та обговорення. Ба більше, організують показ мод. Для виготовлення одягу використають екоматеріали. 15 вересня усі охочі зможуть долучитися до масштабного прибирання міста.

Анастасія Мацько, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV