Лубенський Фаворит несподівано повертається у Суперлігу
09 серпня, 19:45

Волейбольний клуб "Фаворит" з Лубен отримав право виступати у Суперлізі після зняття зі змагань харківського "Локомотива".

Днями український волейбольний простір сколихнула новина: один із найтитулованіших волейбольних клубів України – харківський "Локомотив" – у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем знімається із розіграшу Суперліги.
Федерація волейболу України одразу повідомила, що правонаступником харків’ян на потрапляння в елітний дивізіон є команда, що посіла другу сходинку за підсумками сезону у Вищій лізі. Цим клубом став лубенський "Фаворит".

Представник Полтавщини вже виступав у Суперлізі, однак у сезоні 2016 – 2017 років не зміг зберегти прописку в цьому дивізіоні. Минулого сезону команда боролася за підвищення в класі, але програла у вирішальній битві чернігівському "Буревіснику".

Таким чином "Фаворит" повертається в Суперлігу. За інформацією Федерації волейболу України, матчі чемпіонату команда з Лубен проводитиме в Полтаві.

Нагадаємо, лубенський колектив створений у 2005 році. У сезоні 2010 - 2011 років команда вперше потрапила до елітного дивізіону. А вже в сезоні 2011 - 2012 стала бронзовим призером першості. Цього ж сезону "Фаворит" здобув бронзу на Кубку України.

У 2012 - 2013 та 2013 - 2014 роках команда повторює своє "бронзове" досягнення в рамках чемпіонату України. Проте вже наступного сезону політика клубу змінюється, команда набирає вихованців місцевого регіону і від сезону 2015 -2016 починає боротьбу за виживання.

Богдан Проскуров, Poltavske.TV