У Полтаві незаконно орендували приміщення вартістю майже 10 млн грн
10 серпня, 13:10

Міноборони повернули будівлю площею майже дві тисячі квадратних метрів.

У 2017 році між регіональне відділення Фонду держмайна України в Полтавській області та громадська організація уклали договір оренди виробничого будинку загальною площею майже дві тисячі квадратних метрів. Балансоутримувачем зазначеного майна є Концерн "Військторгсервіс", який входить до складу Міністерства оборони України.

Всупереч вимогам ст. 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" нежитлові приміщення надали в оренду без проведення конкурсу. Їх орендували без погодження з органом управління майном — Міністерством оборони України.

Окрім цього, громадська організація була створена нещодавно, а її засновники не зробили жодного внеску до статутного фонду. Таким чином в орендаря відсутні кошти для здійснення орендної плати.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулась до суду із позовними вимогами визнати недійсним вказаний договір оренди. Суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

Міністерству оборони України повернули будівлю вартістю майже 10 мільйонів гривень, що розташована в історичному центрі міста.

За матеріалами прес-служби прокуратури Полтавської області.

Вікторія Бондаренко, Poltavske.TV

фото: прес-служба прокуратури Полтавської області