Полтавці через петицію вимагають відремонтувати дорогу
10 серпня, 17:30

Полтавець подав петицію, у якій обґрунтував необхідність ремонту ділянки дороги на вулиці Ковпака. Та у міськраді зазначають: ремонт доріг у промислових зонах — не пріоритет.

Полтавець Олександр Чирвон створив петицію на сайті міської ради, у якій просить відремонтувати відрізок дороги на вулиці Ковпака від будинку 51а до будинку 59а. Автор звернення зазначає: покриття коштом міста не ремонтували понад 20 років, тож частково заміну асфальту здійснювали за свої гроші працівники компаній, розташованих на вулиці.

"Цей відрізок дороги ми зробили власним коштом, силами нашого колективу. На жаль, іншу частину ми не в змозі відремонтувати. Тому кожного місяця ми запрошуємо спецтехніку за невелику плату. Погодинно оплачуємо. Її ремонтують. Ну як ремонтують… — вирівнюють", — каже Олександр Чирвон.

Чоловік показує найбільш проблемні ділянки.

"Взимку на цей відрізок дороги чомусь не заїжджає очисна техніка, сніг ми чистимо власними силами. Проходить дощ — повністю залита вся дорога. Автомобілями проїхати ще якось можливо, а от пішоходам, на жаль, пройти дуже складно", — каже автор петиції.

Мер Полтави Олександр Мамай про петицію знає. Та каже: ремонт вулиць у промислових районах — не в пріоритеті.

"Спочатку треба зробити ті вулиці, які потребують ремонту найбільше, і там, де більшість мешканців проживає і проїжджає. Але петицію розглянемо і приймемо відповідне рішення, не хвилюйтесь", — каже мер міста Олександр Мамай.

Наразі петицію підтримали 62 людини. Це — 25 відсотків від необхідної кількості. Аби зібрати 250 голосів, мають майже два місяці.

Анастасія Мацько, Станіслав Пантелей, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV