Під час рейду на Ворсклі правоохоронці виявили п'яного судноводія
21 серпня, 19:40

На річці Ворскла поліціянти перевірили дотримання власниками маломірних суден на механічній тязі Правил судноплавства на внутрішніх водних шляхах.

Протягом останніх трьох днів правоохоронці перевіряли, чи дотримуються полтавські власники моторних човнів Правил судноплавства. Йдеться про заборону користування такими плавзасобами на річках, які не належать до категорії судноплавних.

"На водній поверхні річки Ворскла було проведено рейд спільно із водною поліцією Полтавщини, за результатами якого врегульовано питання з місцевими мешканцями щодо користування малогабаритними суднами на механічній тязі", — розповів Володимир Абрамов, заступник начальника поліції Полтавської області.

У Полтавській області на маломірних суднах можна виходити винятково на Кременчуцькому водосховищі.

Правоохоронці провели профілактичну бесіду з власником водного мотоцикла та роз’яснили чоловікові вимоги та обмеження, встановлені Правилами судноплавства. Також вони склали адмінпротокол на 38-річного судноводія за керування моторним човном у нетверезому стані. Йому загрожує 2550 гривень штрафу або позбавлення права керування всіма видами плавзасобів строком до трьох років.

Дмитро Чикуров, Полтавське ТВ